Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PYN jó gyártó? Még életemben...

A PYN jó gyártó? Még életemben nem hallottam felőle.

Figyelt kérdés

Egy ref hűtős, -órajeles GTX470-et szemeltem ki, de nem nagyon ismerem a gyártót...El kellene a segítség mert nem kis pénzről van szó!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. okt. 10. 19:54
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Mármint PNY.

Én is csak most néztem (nem vagyok játékos), amerikai cég New Jersey-beli székhellyel. És igen jókat írnak magukról:

PNY is a leading manufacturer and supplier of computer graphics accelerator cards for consumers and professional graphics boards for professionals, memory upgrade modules, Flash Media and Flash peripherals...

Sok oldalon említik valóban a nagy gyártók között.

Egyébként itt egy teszt a kártyáról, ajánlott értékeléssel:

[link]

2011. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magával a gyártóval nincsen baj csak a kártyával.

mint a gtx480, ez is aránytalanul sokat eszik és jobban melegszik a kelleténél.

Ilyen ármagsságban nézz valami jobbat.

2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hmmmmmm...nekem ez kell!!!

Nagyon szépen köszönöm!:)

2011. okt. 10. 20:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajna erről volt hírhedt a fermi...esetleg egy 5850-et találtam Toxic hűtéssel 44-ért, de majd kiderül, messze van még december :)
2011. okt. 10. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva jobban járnál egy másik kártyával,de te tudod ez csak egy jó tanács volt.
2011. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Decemberben úgy is lesz árváltozás majd akkor kéne visszatérni a kérdésre.

Egyébként a fermi nem lett rossz mivel a GT/GTX5xx sorozat is ráépül. Persze az nVidia kiküszöbölte a hibákat.

2011. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt figyelni kell a tápra is mert a kártya min.220W-ot fogyaszt NVIDIA chipes.Minden gyártó valamikor elkezdte és azért lett ismert mert jót gyártott, ez a gyártó is felfut.
2011. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!