Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiesett az "A" betűm a laptop...

Kiesett az "A" betűm a laptop billenyűzetéből. Hogyan tudom visszarakni, hogy ne essen ki folyton?

Figyelt kérdés
Még szerencsére működik.....
2011. okt. 10. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nézd meg hogyan van a helyén az "S" és ugyanúgy tedd vissza.
2011. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csiß ***** válasza:
100%
Pillanatragasztóval..én is így raktam vissza a főnökömét.Azóta is rajta van ^^
2011. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
xDDD szerintem nem nyomtad be eléggé :) teljes erőből hogy pattanjon rá,és jó lesz. :) ha nem akkor tanácstalan vagyok. :D hogyan esett az ki? >.<
2011. okt. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pj0tr ***** válasza:
21%
Most komolyan. Egy 1000 forintos tétel miatt agyalsz órákat, hogy mit csinálj, pazarlod az áramot a géppel és a végén egy 800 forintos pillanatragasztóval megpróbálkozol, de persze nem fog bejönni, mert be fog ragadni a billentyű és a vége az lesz, hogy veszel egy 1000 forintos billzetet...
2011. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pj0tr : laptop billentyűzetről van szó.
2011. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pj0tr ***** válasza:
-.-" ciki. Benéztem. Az már valóban 16k-s kategória. Legalábbis nekem annyi volt amikor belekerült egy pohár üdítő a laptopba és ragadtak a billentyűk.
2011. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem MO-ról van szó.. Nem viszem el megcsináltatni:).. Ezért inkább kérdeztem itt, h akivel megesett hátha tud jó ötletet adni. Mert vissza nem pattan, legalábbis sok próba után sem. Eltörni pedig nem szeretném.. Ragasztani sem nagyon, de amúgy jó ötlet! Köszönöm, és mindenkinek a válaszát is.
2011. okt. 13. 13:34
 8/10 anonim ***** válasza:
En az osszes bill-em leszedtem anno a laptopomrol, ott annyi volt visszarakni, hogy egy kis muanyag keresztbe tett lapocska volt ami vissza rugta a bill-t, es kozepen egy gumi resz amit lenyomott, annyi volt a lenyeg h folul volt a muanyag szelen 2 kis pocok ahova behelyeztem a billentyuzeten levo kis foditott U alaku "szajakat" utanna pedig rahajtottam az also reszet es nyomtam egyet rajta es amikor kattant akkor az elso is "bekapta" a kis pockot, es onnetol kise jott tobbet. De lehet eleg hacsak precizen rarakod es nyomsz egyet rajta hogy kattanjon. (Csak lehet hogy akkor igy eltorod a bill. hatuljan levo "szajakat" ha rosszul van berakva es csakugy vaktaba nyomod ra.)
2011. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. okt. 14. 11:55
 10/10 anonim válasza:
én az enyémet megcsináltam , vagyis a tesómét mert a 0 esett ki jobb oldalon nem vehető észre és nem is szóltam neki csak még elég ratyin áll de jó az :D
2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!