Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új proci miért nem működhet?

Új proci miért nem működhet?

Figyelt kérdés

Betettem az új processzort semmi nem jelenik meg.Se kép se hang. Vissza régi proci ugyanez, aztán BIOS reset régi procival megy újra megy, újjal megint megpróbáltam újra nem megy, és az 1 csipogás helyett ami a rendes működés során van, inkább vmi fura kattanás szerű hang van.

Az alaplap honlapja szerint támogatja a procit, kiszedtem minden "felesleget", hátha a tápnak sok ez már.

Ötletek? mi lehet a hiba?


2011. okt. 8. 03:46
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Attól, hogy az alaplap gyártójának honlapja azt írja, hogy támogatott. Az nem azt jelenti, hogy ez minden BIOS verzióra igaz. Frissíts BIOS -t! Ha nem válik be, akkor talán valami gáz van az új procival.
2011. okt. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a BIOS frissítés sem segített. De vmi a csatlakozással lesz, mert a régi processzorral se megy mindig elsőre, igazgtni kell, mondjuk a régi prociból hiányzik egy tű meg egy-kettő meg van hajolva, szval arra gyanakszok beletört, bár láthatólag nem rövidebb egyik se az 1 ami kitört tű azt meg megtaláltam, a gép előéletéről nem sokat tudok, nem tudom ki és hogyan csinálta szegénnyel:D

De lehet az új proci hibás nem támogatja a lap(de a gyártó már csak tudja, milyen proci jó bele), a régi meg megviselt állapota miatt csoda ha megy. Ötletek?

2011. okt. 10. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha enyire megviselt gép akor nem csoda

egy két tü a procin nem olyam mint varáskor 1-2 tü eltörik

ha az alplap foglalatba van még tü kikéne ráznod

de azért én szeretném tudni milyen pontosan az alaplap,meg régi és új proci. ha lehet.

lehet ha ilyen kedvesen bántak vele sok egyéb baja is lehet foglalat már valamenyire sérült leht a tük miat proci érdekes hogy mehet valószinü bene van a tü és érintkezik vele erös egy gép,lehet ha igy birja gyürödést:D

új procinál meg bezavarhat a sérülés meg a tü.

2011. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem egy nagyon erős gép, elég régi.

Alaplap: MSI P4MAM-V

Régi proci: Celeron 2,4 Ghz 400 fsb

Új proci: SL6PG P4 3.06 Ghz 533 FSB

2011. okt. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!