Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol kaphatnék ehhez a régi...

Hol kaphatnék ehhez a régi notebookhoz alaplapi (BIOS) elemet?

Figyelt kérdés

Dátum és idő gondjai vannak, egyébként működik.

IBM ThinkPad T21 Intel Pentium III. 800 MHz


2011. okt. 4. 20:39
 1/6 Argloss ***** válasza:
Szedd szét, vedd ki az elemet és sétálj el vele egy számtech boltba, ott valószínűleg tudsz venni. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy még a tesco-ban is tudnál hozzá szerezni...
2011. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam több helyen is, a notit is vinnem kellett volna, állítólag nem mindegy, mert az újabb nem jó bele. Most viszem magammal, mert nagyon idegesítő ez az állandóan elfelejtett dátum és idő.
2011. okt. 5. 12:13
 3/6 Argloss ***** válasza:
Igaz, hogy asztali, de én a 10 éves gépbe is ugyanolyan elemet pakoltam, mint a fél évesbe... Mindenesetre elem alapján tudniuk kellene, mivel arra rá van írva, hogy milyen...
2011. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Argloss ***** válasza:

Egyébként:


[link]

2011. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 30: Nem tudod véletlenül, Budapesten hol tudnám ezt beszerezni?
2011. okt. 5. 23:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Szervizben (látatlanban, mert csak a típust mondtam) az elem lett volna 800 ft,a munkadíj 2 ezer. Vettem 300 forintért elemet, aztán a haverral ketten kivettük az akkut, alatta volt. Öt perc alatt kicseréltük. A noteszgép szépen fut, semmi baja.
2011. okt. 8. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!