Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó videó kártyám?...

Miért nem jó videó kártyám? Cserélni kell?

Figyelt kérdés
Eddig minden eddigi játékom futott, szépen ahogy kell.Néhány hete úgy hagytam a gépet (miközben játszottam) amíg leugrottam a boltba (5 percre). Mire vissza jöttem egy hiba üzenettel várt a játék, leokéztam és azóta minden játékom akadozik, a képernyőn időnként kockák jelennek meg és lefagy a gép (egy 1-2 percre aztán magához tér, majd kezdődik előröl). a videó kártyám: NVIDIA 6600 GeForce GT(256MB) proci: Athlon 64 3200+ ~2.0 GHz és 2x512MB RAM.
2011. okt. 4. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát... Az egy elég ótvar vga. Vettél volna ati-t. Az enyém 9 éve zakatol ebből 7 évet töltött bármiféle hűtés nélkül és a 2006os játékok is elég jól futnak rajta.


Frissíts drivert.

2011. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha ez után is fennáll a probléma, akkor biztos hogy a videó kártyával van baj?
2011. okt. 4. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy hűtés beszart a sok por miatt. Ha sokáig hűtés nélkül üzemel tönkremehet.
2011. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy baj van, mert egy ideig nem volt hűtése, mert eltört a kis ventilátor, de rá lett barkácsolva (amolyan házi módon) egy nagyobb ventilátor (kicsit kisebb mint ami a procit hűti)
2011. okt. 4. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hűtés nélkül használtad akkor nem csoda, hogy gallyra ment.
2011. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mag hőfoka emelkedik akkor akadozni fognak a játékok.

Nagy eséllyel a maszek hűtő nem megfelelően van felszerelve.

2011. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És persze hibák jönnek elő.

a te esetedben a 3d-s alkalmazások kezelésére vonatkozva például.

2011. okt. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
körübelül 3napig ment hűtés nélkül, a hőfokkal nemhiszem hogy baj van de megnézem hogyha kihúzom akkor történik-e bármi is.egyébként köszönöm a hasznos válaszokat :)
2011. okt. 5. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Hűtés kell, mert nincs bennük védelem. A régi Geforce nálam azt kezdte csinálni játék közben, hogy színes poligonok ugráltak középről kiindulva a képernyőn. A 3d szétesett poligonokra. Onnantól akármilyen csúcs hűtőt raktam rá, nem volt jó. Sőt grafikai kékhalál is volt, azaz megakadt a kép még játékon kívül is és odaszemetelt valamit a képernyőre.
2011. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A problémám végül is megoldódott, annyi baja volt hogy az a (nem is tudom minek nevezzem talán valami "ezüstös krém" amit gyártáskor is rá kennek mert jól átadja a hőt) tulajdonképpen elpárolgott és légrés keletkezett, aminek következtében fortyogott magában a kártyám, de mindenesetre köszönöm a kommenteket, megy a zöld kéz mindenkinek :)
2011. okt. 9. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!