Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig fejleszthető az asus...

Meddig fejleszthető az asus A7N8X-E deluxe adatlapom?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi mekkora procit menyni ramot mmilyen és mekkora videókártya mehet ble?
2011. okt. 3. 22:02
 1/5 The Nuke ***** válasza:
Mármint alaplapod?
2011. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jahjah igen az csak elírtam xd
2011. okt. 3. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebbe az ezer éves alaplapba maximum Athlon XP megy és csak AGP-s kártya.
2011. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hű ez egy elég régi cucc...még anno tesómnak volt -E Deluxe deszkája, nekem sima A7N8X, a másik tesómnak meg a lájtosított -X verziója volt ebből a sorozatból. :)

A legcombosabb proci az Athlon XP 3200+, ami belemgy...ilyet szerezni nincs sok esély. Nekem volt egy XP 2800+ talán még megvan tesómnál a polcon. Memóriából nem emlékszem pontosan, de 2GB-t biztosan bele lehet rakni, talán 4-et is. Videokártyából nálunk a legerősebb, amit ezzel a deszkával használtunk a Geforce 6600GT (AGP) volt (akkor még az egész jó volt), de javarész Radeon 9600/9550 volt hajtva bennük. Most is vannak AGP foglalatos kártyák az újabb példányok közül (pl HD4670), de nem tudom, hogy gond nélkül működne-e benne (meg mondjuk egy HD3650-nél nem is lenne érdemes erősebbet venni). A DDR memóriák is drágák, már nagyon régóta nem gyártják őket. Egyszóval ilyen gépre már nem szabad költeni, csak használni, amíg bírja és közben gyűjtögetni egy nagyobb átépítésre. Múzeumi darab már (7-8 éves), ki tudja meddig húzza még...

2011. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi alaplap, ha bele is lehetne tenni egy újabb videokártyát nem is a proci, hanem az AGP fogná vissza.
2011. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!