Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobility Lab - ML300603....

Mobility Lab - ML300603. Optikai egér. Nem tudom müködő állapotba helyezni. Segitetek?

Figyelt kérdés
Adtak vele egy mini lemezt is, a cd-t feltelepítettem, de nem reagálaz egér. Amit kiir az egér driver részen. Hogy nem talál fájlokat. Egy másik helyen azt irja hogy a windows letiltotta a draiver müködését "COD 43" probléma miatt. Minden segítséget szivesen várok. Köszönöm szépen elöre is.
2011. okt. 1. 22:32
 1/6 A kérdező kommentje:
W7 van a masinán. 3 Laptopon probáltuk eddig. semmi sikerrel.
2011. okt. 2. 00:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék egy Driver geniust. Hátha talál valami hiányzó drivert. Persze az egérhez tartozó kis cucc (nem tudom a nevét) az legyen közbe bedugva. A vevő... akármi.
2011. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 _Jessy_ ***** válasza:

Code 43: Windows has stopped this device because it has reported problems

Magyarul annyit jelent, hogy cseréltesd ki ha garanciális. Ha pedig nem, akkor kidobandó. Előtte azért próbáld meg más oprendszerrel...

2011. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más oprendszerrel? Tegyük fel kipróbálja mással. (De írta is hogy más gépeken kipróbálta.) És ha másikon jó, akkor cseréljen oprendszert? Hát én elöbb ba..nám ki az egeret, mint hogy oprendszert cseréljek. :D
2011. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jelentem az összes Windows ameiken teszteltük 7-es.

Jelenleg nem nagyon van lehetöségünk más op-rendszerrel tesztelni. Wiszont adtak vele egy CD-t, azon és az egér csomagolásán megjelenik a windows 7 cimke.

Garancia nem volt vele.


Nagyon köszönöm a válaszoka.

Ha valakinek még valami ötlete lenne hogy mi okozhatja, szivesen várom a tanácsokat.

2011. okt. 5. 22:18
 6/6 _Jessy_ ***** válasza:

A 43-as kód azt jelenti, hogy a driver aszonta a vindóznak, hogy nem tudta beizzítani az eszközt. Ennek két oka lehet:

1. Rossz az egér

2. Rossz a driver

elsőre a megoldás: csere

másodikra: töltsd le a gyártó oldaláról a legújabb drivert, vagy próbáld meg felismertetni a Win7-el. Ha egyik sem megy, akkor rossz a cucc. Ennyi. Olyan egeret se ps2-est, se usb-set nem láttam, amit a win alapból fel ne ismert volna

2011. okt. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!