Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az ati és nvidia összeakad...

Ha az ati és nvidia összeakad abból lehet ilyen gond? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem ma egy 8500GT kártyát előtte HD2100 integráltat használtam de annak nem töröltem le a driverét csak miután beraktam a gépbe és szerintem akkor sem teljesen törlődött le mert a C meghajtón még ott volt mappája. Aztán felraktam Nvidia driverét és elkezdtem kipróbálgatni játékok videók, hogy mennek. Minden remekül ment live for speed-el játszottam és leraktam tálcára, hogy közöljem haverommal, hogy 100fps fullmaxon hii háá de jó erre lépnék vissza LFS-be és elkezd zöld négyzetezni meg csíkozni olyasmi mint amikor vírus-t jelzik és zöld számok jönnek csak itt nem számok hanem síkbeli alakzatok. Azóta amióta bekapcsolom gépet meg minden ezt scinálja csak em mindig mert van amikor fehérrel és csak a fél képernyőt. Most visszaraktam integrált-ra, hogy segítséget tudjak kérni. Elvileg ha oprendszert meg egész gépet újratelepítem megjavúlhat a problémám. Amúgy win7 64-bitem van.
2011. okt. 1. 16:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!