Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router áram ellátását előszobá...

Router áram ellátását előszobában hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy WLAN routerem, amit szeretnék az előszobában tárolni, mivel zavar a net kábel. És arra gondoltam, hogy be rakom az előszoba beépített szekrényébe, de mivel ott nincs konnektor, és hosszabbító zavarna. Ezért gondoltam csak meglehet valahogy ezt oldani. Panel lakás a 80-as évekből. Ötleteket várok.


Előre is köszi.


2011. okt. 1. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ezek általában 8-12 volt-al mennek ,igazából a 220 -ra nincs szükségük,elemmel,kis akkuval is meglehet hajtani egy routert
2011. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
power over ethernet (poe)
2011. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Panda Péter ***** válasza:
100%

nem biztos hogy minden routert meg lehet hajtani szabvány poe-vel. egyébként is, valahogy az ethernet kábelt is oda kell vinni.

az elemes megoldást megintcsak nem javasolnám, sok vele a vesződség.

szerintem barátkozz meg valamivéle hosszabbítós ötlettel, az ilyen "reformkonyhás" félmegoldások helyett azzal legalább nem lesz gondod (még ha hülyén is fog kinézni).

2011. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!