Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol és mennyiért lehet legolcs...

Hol és mennyiért lehet legolcsóbban Guitar Hero (3) gitárt venni amit számítógéphez lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 18:28
 1/3 anonim válasza:
e bay-t tudom ajánlani néha vaterán is van de elméletileg az xbox controller is jo hozzá
2009. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Konzolok szervízén találtam legolcsóbban, én 6 ezerért vettem.
2009. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PS2-es gitárok:

A GH1-2höz járó SG formájú gitár jó hozzá, csak kell egy átalakító ami USB-be átalakítja.(vezetéknélküli)

a GH3-as (Xplorer forma) gitár is jó hozzá csak kell egy átalakító.(vezetékes)


PS3-as gitárok:

a GH3-as (Les Paul) jó hozzá, mivel a vevőegység alapból USB-s semmit se kell vele csinálni.

a World Touros (Stratocaster) gitár is jó hozzá, ugyanígy nem kell hozzá semmi egyéb..


Xbox360-as gitárok:

A GH3-as Xplorer gitár jó hozzá, vezetékes és alapból USB-s.

A GH3-as Les Paul-t csak a Windows Gaming Reciever ismeri fel, ami egy 8ezres vevőegység... Felismeri az xbox360-as vezetéknélküli hardvereket.

A World Tour-os szintén ugyanígy...



Árban a legjobbana PS3-as Les Paul illetve World Touros éri meg.


Régebben lehetett xplorert kapni 6ezerért, most már csak 17ezerért lehet....

PS3-as Les Paulra is volt egy akció 576-ban, 13 volt játékkal együtt, játékot meg 6-ért el lehetett passzolni.. De az most is 13k körül van mindenhol.

World Tour-osat meg lehet magában gitárt kapni 14ért asszem.


Vaterán érdemes nézelődni. Egyébként meg:


Erre most akadtam rá:

[link]

GH3+gitár PS3-as 12k. Ez jó vétel.

[link]

World touros, csak gitár (PS3) 14k. nemrossz.

[link]

World tour-os, olcsóbb 700Ft-al.

[link]

Ez a legjobb ajánlat. Aerosmith+gitár 9k. A játékot 4-5ért el lehet passzolni, így van 4-5ezres gitárod..(Les Paul, Aerosmith matricákkal)

Cska az most nincs nekik készleten...

2010. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!