Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy PCI Express x4-es videókár...

Egy PCI Express x4-es videókártya gyorsabb mint egy x8-as AGP-s?

Figyelt kérdés
észrevehető teljesítménybeli különbség lehet a kettő között ?
2011. szept. 25. 09:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

külföldön vagyok jelenleg :-/ és itt vettem a kártyát.

A videókártyán nem látok külön tápcsati bemenetet. lehet hogy nem is kell neki mert a PCI slot eleget tud adni neki ? :)

2011. szept. 25. 12:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát ezen az oldalon ott a vga support list és ot én ezt nem látam

elöre nem lehetet volna megnézni?

na nézelödök kicsit még hogy ténleg nem támogasa e

2011. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
boltba eladónak megmutattam , hogy milyen alaplaplom van és milyen alkatrészek vannak benne. gyorsan átfutotta a neten a paramétereket és azt mondta hogy gond nélkül fog menni és jóval gyorsabb lesz mint az agps. vagy ezekszerint átvágott ?? mert úgy nagyon korrekt és segítőkésznek láttam.
2011. szept. 25. 12:23
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondom amit linkeltél ott nincs fent a listán magad is megnézheted

nem értem én se:s

nem egy drága kártya ez amit vetél tehát nagy érdeke nem lehet átvágni

menyiért veted Ft ba átszámolva?

nemtudom mit nézhetet

az biztos hogy ez egy egész jó kártya

van ags s kártyád?

lehet csak azal hasonlitota ösze

ilyen hibrid alaplap nagyon kevés van azért nem találkoznak még szerelök se vele nagyon igy nem csoda ha nem,nagyon gondolt ara hogy ha van bene pci-e csatlo akor mért ne mene.

2011. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2231898-sapphire-hd5670-1gb-es-asrock-4core-dual-sata-2

Hát nemtudom,de a lényeg ez mégha megy is sok értelme nincs ilyen kártyának mért nem használja ki alaplap

proceszorod milyen pontosan?

amugy asrock alaplap oldalán hd4870 kártya a legutolsó amit látok és azt néztem 3 szor anyiba kerül mint amit vetél gondolom tehát eröseb csak régebi gyártású.

ez jó kártya lene csak nem ebe a gépbe:s

2011. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget , hát akkor magyarán kidobtam a pénzt egy új kártyára :( :( pedig már picit örülni kezdtem hogy működni fog :)
2011. szept. 25. 13:16
 17/17 A kérdező kommentje:

[link]


de ezen a linken ha jól látom egy user ugyanolyan konfigba használ egy ilyen videókártyát

2011. szept. 25. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!