Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért drágább a ddr1 ram mint...

Miért drágább a ddr1 ram mint a 2 v 3?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert már nem gyártják, és nagyobb raktározási költség van rajtuk, mint az újabbakon.
2011. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem most kéne 1gb de nevetségesen drágák, 5-6 ezer forint...
2011. szept. 24. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézz szét a Vaterán. Linkeltem neked egy olcsót. 1GB 400Mhz = 3900Ft és az eladó ingyen postázza.


[link]

2011. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"nekem most kéne 1gb de nevetségesen drágák, 5-6 ezer forint..."

Hol ilyen kicseszett olcsó?

2011. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani, az elmúlt tíz évben bőven volt ennél sokkal olcsóbb is, neked meg akkor jut eszedbe, amikor már drága.
2011. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó sajnos pont most döglött be a netezős gépem ramja szóval kénytelen vagyok venni, bocs hogy nem láttam előre 10 évet! de te is biztosan 10 évre bevásároltál cukorból, mert tudtad hogy drága lesz!

2011. szept. 24. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a másik géped milyen?Azon is lehet gondolom netezni..erre meg fölösleges költeni.szedd szét és ad el.
2011. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem tartogatok tíz évig gépeket, de ha bővíteni akarom, akkor azt megejtem még akkor, amikor még gyártanak hozzá alkatrészt, és nem öt évvel később vadászok rá.
2011. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó! te tényleg ennyire sík vagy, vagy csak játszod a hülyét? nem bővíteni akarom, hanem rendbe hozni!!! A netezős gép a nappaliban van, meg van ezen kívül öcsémnek 1 de az az ő szobájába, hogy nézne ki ha mindenki oda járna gépezni???
2011. szept. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!