Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma a Western Digital...

Probléma a Western Digital Caviar Green merevlemezekkel?

Figyelt kérdés

[link]

itt egy cikk h valmit eltoltak a WD-nél...most szeretnek venni egy 2TB hdd-t de nem tudom most melyiket vegyem meg.

Nyilván az also árbol akarok valasztani. 60-70€ ért.


Vagy WD vagy egy

Seagate Barracuda Green 2TB Review (ST2000DL003)

ami a tesztek alapján a leggyorsabb.

De viszont itt hallotam rola h fellep a Seagate nel is hiba,elkezd kicsit kattani,pattani a hdd.ben. (van olyan hdd amivel nincsen gond??! sdd ken kivul es egyebb nagyon draga merevlemezeken kivul)


2011. szept. 24. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A WD green HDD csak adattarolasra hasznalhatok

Ha erre telepited fel az op rendszert eleg lassu lesz, en azt ajanlom hogy inkabb vegyel 7400rpm WD blue, black HDD-t mert azok sokkal gyorsabbak

2011. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeket a green vinyókat csak akkor vedd meg ha csak adattárolásra kell, és a rendszer nem ezen lesz.

Hát hibás darabok minden márkában lehetnek, de én a Seagate-et venném. Igaz hogy arról is hallani rosszakat, de melyikről nem? Meg az a leggyorsabb a green vinyók között.


Nekem van egy Seagate 7200.12 500GB, ami ugyan sebességben bajnok, de sokan szidták hogy nagyon sok meghibásodott belőle, és le akartak beszélni róla. Aztán megvettem a sebessége miatt, és nálam semmi baja több mint 1 éve. Szóval lehet jót kifogni még a sokat szidottak közül is.

Nem lehet egyértelműen kijelenteni hogy X márkából mind jó, Y meg mind szar.

2011. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!