Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sim kártyaolvasóval felszerelt...

Sim kártyaolvasóval felszerelt notebook miért nem ismeri fel a sim kártyát? Kellene drivert telepíteni?

Figyelt kérdés
Vettem hozzá mobilinternetet, és az usb stickből kivettem a sim kártyát, betettem az olvasóba, de nem működik. Fel kellene telepítenem valamit? A laptophoz kapott driver cd-ről minden fel van telepítve.
2011. szept. 24. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Anak nem sim kártya olvasó a neve hanem 3g modem vagy hsdpa modem

ha minden drivert feltetél akor is lehet futatni kel a szoftverét is és azal tudsz csatlakozni vagy az usb stick szoftverével is probálkozhatsz.

de mért nem jó stickel?

laptopba sokal gyengében veszi a jelet

2011. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sick el használtad már netet amugy? mert aktiválni is kel nekem vételkor ök aktiválták de halom mostanában panaszkodtak hogy aktiválni kel

aztán meg ha laptop modemjével használod lehet nincs beálitva semi rajta alapból

APN stb. szolgáltató fügök mindent kiirsz amikor stickel használód (de mivel dhcp n kapod ezért az ip d nem kel meg amit dhcp n)

dns szerverek átjárók apn ek egyéb dolgok

hát lehet job egy hozáertõ vagy elviszed szolgáltatóhoz laptopot meg simet és kéred hogy ezel szeretnéd használni hogy meg e oldanák

2011. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a választ! közben kiokosítottam magam, és rájöttem, hogy gond az, hogy slot van, de modem nincs a laptopban. stick-kel már neteztem, csak gondoltam, hogy nehogy álljon ki a gép oldalából, inkább beteszem a sim kártyát, ha már úgyis van slot. de ha azt mondod, hogy úgy amúgy is lassabb lenne, akkor végülis jó úgy, ahogy van,
2011. szept. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!