Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem nem ugy müködik...

A gépem nem ugy müködik ahogyan kellene mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Na szóval nekem egy olyan problémám lenne hogy játszok egy játékal és egyszer csak elkezd szagatni pedig nem kéne neki mert elbirja a gépem azt a játékot és kb 1 éve ment rendesen fullon most low grafikán alig akkar menni.

Régen is fent állt ez a probléma de elég volt neki egy alapos tísztítás tényleg koszos volt de most nem kell tisztitani alig volt benne kosz azt is kitakarítotam.

Mi lehet a megoldás én gondoltam arra hogy esetleg kevés a 2 gb ram mert a programok futtatása elvesz belőle és nem marad elég a játékra. Mások mondták hogy rakjam újra de szerintem nem sokat segítene remélem ti tudtok valami pontosabat is mondani Elölre is Köszönöm.


2011. szept. 23. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen játék milyen gép? amúgy lehet gyenge hűtés és lehet tényleg újra kéne rakni ha mindent leírsz többet segítünk majd
2011. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg szimplán széttisztítani.

Advanced System Care 4 - sok hasznos eszköz van benne ami segít a gépnek + Game Booster

CCleaner - fölösleges szemetet törölget

De amúgy próbálj frissíteni drivereket meg mielőtt elindítod a játékot kapcsolj le minden felesleges programot.

2011. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ccleanerem van driver frisités megvolt.

A gépem adatai :

Processzor: DualCore Intel Pentium E5200 2.5 Ghz

Memória: 2.0 Gb Kingston DDR2 533.0 Mhz

Videókártya: NVIDIA GeForce 8400 GS

DirectX-verzió: DirectX 10

Op. rendszer: Windows Vista

Alaplap: ASRock 945GCM-S (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, LAN)

Merevlemez: 300 gb

Hangkártya: Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Optikai meghajtó: TSSTcorp CDDVDW SH-S222A ATA Device (DVD+R9:16x, DVD-R9:12x, DVD+RW:22x/8x, DVD-RW:22x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x

Pl cod4 vagy Burnout Paradise Ultimade box vagy F1 2011 Cod mw2

2011. szept. 23. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
F1 2011-et csoda h elviszi!
2011. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
cserélj VGA-t és jobb lesz mert vmi baromi szar :D
2011. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Windows Vista..... Nem hittem hogy ezt ma még bárki is használja... Ha nagyon akarsz játszani válts vissza XP-re. Vista az szétzabálja a gépet, esélytelen a normális játék alatta. Win 7 meg sok játékkal problémázik ezért egy gamernek se ajánlom.
2011. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez egy sem volt megoldás de azért kösz.
2011. szept. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!