Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biosz frissítéssel meg lehet...

Biosz frissítéssel meg lehet oldani a problémám?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


és bioszt, hogy kell frissíteni?


2011. szept. 22. 21:32
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megoldaná a problémát. Az alaplapodhoz BIOS leírásokban nem írnak ilyet.


A te alaplapodban van beépített frissítő progi, ami a Q-Flash Utility névre hallgat. Azzal halál egyszerű, csak egy pen drive kell, amire előzőleg rámásoltad a legújabb BIOS Image fájlt és csatlakotattad a géphez. Majd POST alatt az <End> vagy a BIOS -ból az F8 -al indíthatod.

Majd kitallózod a BIOS Image fájlt a pen drive -ról Enter és követed az utasításokat. A kézikönyvben egyébbkén részletesen le van írva.

Még elcseszni sem tudod, mert az 1.x -nél újabb revíziók mind Dual BIOS -osak.


Elsőnek persze én inkább tiszta telepítéssel próbálkoznék. Nem taknyolt Windows -al, vagyis eredeti MSDN forrásból származóval.

A frissítő telepítés ugyanis sokkal több hibalehetőséget rejt magában.

2011. szept. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, már egyszer win7 és egyszer windows lett rátelepítve és így sem javult de megpróbálkozom azzal amit írtál :) köszi.
2011. szept. 23. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb cég csinál windows os frissítőt (AM) töltsd le azt futtasd az exe-t csak közben ne fusson más se msn se skype se nett semmi ha végigért kész restart és béke
2011. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Windows alól kész öngyilkosság BIOS -t frissíteni.

(Bár Dual BIOS -nál talán még bele fér...)

2011. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, átjön haverom most kitakarítjuk gépet (nem mintha dzsuvás lenne) de kitakarítjuk meg újratelepítjük rendesen megcsináljuk.
2011. szept. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!