Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond az integrált...

Mi lehet a gond az integrált vga-mal?

Figyelt kérdés
Gigabyte GA-MA74GM-S2H alaplapom van és a gond az, hogy XP volt a gépemen majd nem biosból hanem xp-ről indítva telepítést felraktam win7-et. Utána felraktam rendesen formázva a vinyót és a játékoknál 2 perc után kékhalál lett. Most már ha ide írok és zenét hallgatok youtubon akkor is pont most volt. Mi lehet a baj? mikor kékhalál van akkor a videókártyára panaszkodik, hogy frissítsek drivert vagy ilyesmit de azt már megtettem. Mit tegyek most? vga-ra nincs pénzem és nem tudom miért csinálja. Előtte san andreas, live for speed, cs 1.6 simán játszottam most meg ez van :S
2011. szept. 21. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
11.8-as Catalyst van fent? Van rendes hűtés a házban?
2011. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a házban semmi hűtés nincs, de holnap veszek egy 12 centiset mert már én is gondoltam erre. A drivert gigabyte oldaláról szedtem de ha van frisebb és tudsz róla vagy ha alegfrisebbet belinkelnéd azt megköszönném :) egyébként ez a lap az am2-es verzió. Annak esetleg lehet köze, hogy csak a vga driverből raktam fel az "újabbat"?
2011. szept. 21. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
integrált vga ott a baj azok rikta sza,rok nagyon nagyon nagyon olcson lehet venni használt vga-t sztem sporolj egy kicsit és ruházz be egyre tökmindegy milyen csak ne integrált legyen abba többnyire rikta gyengéket raknak és én alapbol sosem veszek olyan alaplapot amin integrált vga van... szal sporolj egy kicsit és vegyé vmi vga-t pl egy 8500 GT-t 15 euroért tudok szereezni sajna nemtom h az hány ft..
2011. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Gigabyte az utóbbi időben nagyon leadta a minőséget. Nekem GA-MA78GM S2H rev 1.1-es alaplapom van, nekem a D-SUB csatlakozón sokszor egyszerűen nem akart képet adni. Nem kizárt, hogy valami BIOS bug van a dolog hátterében, bár ha korábban nem volt baja, akkor ez mégis furcsa lenne.
2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Öreg hiba, se hűtés, se driver. Drivert ne a Gigabyte oldaláról szedj, hanem a chip gyártójának weboldaláról, ami konkrétan ez:


[link]

2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nekem most 2 nap 0-15 óráig tartó házimunkát csináltam egész hétvégén, hogy csak ezt a ventit megvehessem 500ft-ért :S szóval 5-10,000ft-ot biztosan nem tudok rá szánni, valmai hétvégi munka kellene már próbáljuk intézni dehát azt is nehéz:S
2011. szept. 21. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
gyakorivalasz2 - nekem pontosan ilyen alaplapom van, és az alap bios-szal nem működött a PS2-es egerem, a tuning úgyszintén, rosszul lőtte be a szorzót a memóriákon, és kékhalál ötpercenként.
2011. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi válaszokat akkor megpróbálkozom az Ati oldalán lévő driver-el és ha az sem akkor biosz frissítés??:O :D abba tunda valaki segíteni? mert még nem nagyon csináltam csak eggyik barátom de ő még flopy-ról.
2011. szept. 21. 20:46
 9/10 A kérdező kommentje:
felraktam driver-t és leteszteltem san andreas-on, de amint elkezdtem játszani szinta azonnal fagyás majd kékhalál :S:@
2011. szept. 21. 21:01
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként ezen a lapon nincs egérnek ps2 csati és csak az újabb fajtáin van, hogy a ps2 csatiba egér és bill is meg. Ez csak USB-s egérrel használható.
2011. szept. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!