Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kattog a hdd mi a baja?

Kattog a hdd mi a baja?

Figyelt kérdés
Kattog, lelassut egy kicsit megint kattog, lelassul és visszaáll a rendes sebességre mindig. és azt irja ki h nincs operációs rendszer tegyem be a flopyt mi a baja? másik hdd-nél nem csinálja. most visszatettem a régit (ami ezt csinálta) és 20 perc mulva megint kattogott de nem állt le hanem ment tovább rendesen (2 kattogás volt)
2011. szept. 20. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
és kattogás után lefagy egy időre
2011. szept. 20. 15:48
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
valószínűleg valamilyen mechanikai hiba. ments le róla minden fontos adatot és utána kuka. ha épp nincs tárhelyed amire lementsd az adatokat akkor tedd félre, mert minden próbálkozásnál közelebb kerül a szerencsétlen vinyó a teljes halálhoz és utána már csak profi adatmentők segíthetnek ami nem két fillér.
2011. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A végét járja! ment sürgősen! fordítsd fejre tehát a kis kütyük legyenek fent de folyamatosan így ne használd csak míg mentesz!! mert utána még ezzel a trükkel sem fog menni! Mentsél!
2011. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős!

2 hdd-m halt meg eddig. És tele volt mind a 2. Nem volt semmi előjel, legalább is nem vettem észre semmit... Atán egyszer csak nem indult a windows, újra akartam rakni aztán jött a kattogás.. R.I.P....

Amit lehet mentsél akármire... külső hdd, cd-dvd... (floppy :D )

2011. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs fontos adatom rajta. ez egyszer már csinálta de fél év után visszaraktam és bírta "sokáig. " mindegy Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 21. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!