Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a Windows 7-en?

Miért nincs hang a Windows 7-en?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagyon jo lànybaràtomnak van ezzel prolémàja, én is probàltam segiteni neki de nem tudtam.


Az a probléma hogy fel lett neki téve a Windows 7, és ott a hangnàl van egy piros X, és az van odairva hogy "nincs hangkimeneti eszköz telepitve"


Porbàltam vele felrakatni egy realtek drivert is de ez sem segitett. Mi lehet a baj? elöre is köszi a vàlaszokat.


2011. szept. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hangszóró/hangfal be van dugva egyáltalán? :D ha igen, akkor nem realtek kell hozzá, hanem az ami az alaplap telepítő cédéjén van
2011. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugy tudom bevan dugva..De miért kell az alaplap telepito CD-je? És ha nincs meg, a CD akkor mit lehet tenni? plusz..
2011. szept. 18. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a CD, akkor meg kell keresni az alaplapon a típusszámot, és megpróbálni letölteni a megfelelő programot a gyártó honlapjáról.
2011. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos valószínűleg egy régebbi alaplap olyan integrált hangkártyával, amihez nincs Win7/Vista driver.

Nekem is ilyen alaplapom van pl.

Nem tudsz mást csinálni, mint egy külön hangkártyát rakni a gépbe.

2011. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!