Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok ACORP 5ALI61...

Hol találok ACORP 5ALI61 alaplap kézikönyvet?

Figyelt kérdés

Helló!

Van egy ACORP 5ALI61 alaplapom. Össze szeretnék rakni egy retró gépet és nem ártana mellé szerezni egy kis kisegítő információt, de kézikönyvet sehol nem találok hozzá. Főleg, hogy az órajelet, a feszültséget és egyéb dolgokat jumperekkel kell állítani, Én meg már egy másik generációban nőttem fel, ahol már csak a BIOS-ban kell ezeket kiválasztani. 2001-es BIOS-t már találtam, de addig nem akarok belefogni.


2011. szept. 15. 12:52
 1/2 vagyokakilehetek ***** válasza:

gúglin egyáltalán próbáltad???

rögtön első helyen hozta a találatot..

[link]


[link]

2011. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vicces helyzet, de Google-ön is kerestem, második találat volt, ami linkeltél és pont afölött sikerült valahogy elsiklanom. Helyette mentem hátra még pár oldalt. :D

Kösz!


Már megy a gép pipecül. .Most más probléma lesz. Hangkártya konfigurálása játékokhoz.

2011. szept. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!