Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak akkor tudom kivezetni a...

Csak akkor tudom kivezetni a gép elejébe a fejhallgató csatlakozót ha veszek egy hangkártyát?

Figyelt kérdés

Most integrálva van a hangkártyám de nem tudom hogy így is kilehet vezetni a fejhallgató csatlakozóját a gép elejébe? Esetleg egy linket ha tudnátok h mijen kábel kéne az jó lenne.


Előre is köszi.


2009. ápr. 22. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki lehet, az előlapi panel csatlakozóját az alaplapi csatlakozóra kell dugni. Hogy ez konkrétan hol van, azt az alaplapod kézikönyvében tudod megnézni, vagy, ha rá van írva az alaplapra, akkor ott. Valószínűleg FPAUDIO néven szerepel a lapon.
2009. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem minden számítógépházon van előlapi csatlakozó. Amelyiken van, azon kétféleképpen lehet az ún. Front Panel audio csatlakoztatása:

- rendes jack dugó, amit a hangkártya megfelelő kimeneteire kell beledugni (zöldet zöldbe, pinket pinkbe) kívülről

- a kártyán/alaplapon van egy (általában) 9 tűs FPAUDIO csatlakozó, ide kell az alaplap könyve szerint bekötni a számítógépház csatlakozóit.


Mindkét csatlakozás független attól, hogy alaplapra integrált hangkártyád van, vagy külön veszel egyet bele. Ha most hátra bele tudod dugni a fejhallgatódat, de mondjuk rövid a kábel, akkor lehet venni hozzá fejhalgató hosszabbítót (ha nagyon profinak akarsz tűnni, vagy rákérdeznek, akkor háromésfeles jack hosszabbító kell).

2009. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!