Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD kb. mennyivel gyorsabb a...

SSD kb. mennyivel gyorsabb a HDD-nél?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom hogy sokkal gyorsabb, de azt soha nem irják hogy mennyivel. :D (Vagyis azok a cikke nem irták amiket elolvastam)
2011. szept. 11. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen SSD, milyen HDD, milyen feladat (soros vagy véletlenszerű)? Nagyon durván általában én kétszeresre tippelek.
2011. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is olvastam arról hogy gyors, de asszem olyat is olvastam, hogy nem bírja olyan sokáig, és jól tud melegedni. de nem biztos, lehet hogy csal az emlékezetem. de szerintem hdd még mindíg jobb :D
2011. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:

nem, nem melegszik. az élettartama pedig kellően jó ha az ember elvégez az oprendszeren pár apró beállítást.

az ssd egy különleges hardver, ami kb csak egyetlenegy dologra jó, brutálisan felgyorsítani az oprendszer működését. ebben viszont olyannyira jó, hogy a leggyorsabb raptor vinyó sem ér a nyomába, raid-ben sem. szóval ha van rá pénz, és gyors gépet akar az ember akkor mindenképpen érdemes befektetni.

2011. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mate0117 ***** válasza:
100%

peti nél a pont.....

SOKKAL gyorsabb :)

2011. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!