Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap passzol a gépbe?

Csubi123 kérdése:

Ez az alaplap passzol a gépbe?

Figyelt kérdés
Asrock G41M-VS3 Alaplapról lenne szó, mostani proci core 2 duo 2.6 ghz e4700. 4 giga és még egy powercolor 6770 1gb ddr5 lesz beletolva. Nem lesz belőle kavarodás?
2011. szept. 10. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, jó lesz.

[link]

2011. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom hogy egy alaplaphoz milyen videókártya gyártó passzol?
2011. szept. 10. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyártó nem számít csak hogy PCiexpresszes legyen a csatolófelülete.Amúgy ha e4700at akarsz venni akkor ne tedd.de ha már megvan akkor mindegy.
2011. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az már megvan csak lapot ramot meg majd egyszer vga-t vennék. Csak azért kérdeztem mert olvastam hogy írták egyesek hogy vannak amd-s és nvidia-s lapok a chipsetekre gondoltak valószínűleg(nforce meg ilyenek). Ennyire még nem értek hozzá. Köszi a válaszokat. :)
2011. szept. 10. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Aztmondod hogy az alaplap vagy a CPU megvan?Ha csak az egyik van meg akkor jobban járnál ha eladnád.és Am3+ vagy 1155ös foglalatra építenél.
2011. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!