Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a prociról?

Vélemények erről a prociról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 9. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja 5000Ft vettem, megérte?
2011. szept. 9. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
A teljesítményéhez képest sok az 5000Ft, de ha maximum Pentium-D proci rakható az alaplapodba, akkor megérhette a befektetés, hiszen újonnan már nem kapni és teljes rendszert cserélni meg többe került volna. Teljesítmény ügyileg viszont azt kell mondjam, hogy egy Athlon 64 X2 4000+ (2GHz) is erősebb nála. Milyen prociról váltottál? Egy Celeron-D-hez képest azért ez is nagy ugrás.
2011. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy intel celeron 2666MHz 1 magosról váltottam.
2011. szept. 9. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Annál tényleg jóval jobb (A Celeron-D egyébként nem kétmagos, mint a Pentium-D...lényegében csak egy Prescott magos Celeron 533MHz FSP-vel és 256KB L2-vel...egyébként a 2,66GHz-es Celeron-D-ből elég sokat adtak el itthon...legalábbis én nagyon sokkal találkoztam).

:)

2011. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*FSB-vel xD
2011. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!