Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megteszi ez nekem? (többi lent)

Megteszi ez nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés

van egy videókártyám.

: XpertVision 8600gt, 512mb, DDR2, 128bites..

az a lényeg h rajt van egy passzív borda, kb 8cm átmérőjű, meg a közepén egy kb 3 centiméteres pici venti.

Igenám de ez a pici kis szar zörgött, ezért a következőre jutottam.

lementem valamelyik nap egy számteches üzletbe és vettem egy 8centiméteres hűtőventillátort(amit ház oldallapjára, ház hátuljára lehet szerelni)

arra gondoltoltam hogy kiveszem azt a pici kis ventillátor ami rajtvolt gyárilag a kártyán.

leszedtem.

az új 8cm-es coolernek a menetéhez( ahova tekerjük a csavart) (4 van belőle a hűtő peremén)

raktam mindegyik kis lyukba 3-3-3-3 fogpiszkálót és jól feszült.. megvoltak a lábai ( erre azért volt szerintem szükség mert a hűtő és a videókártya között nagy hely lenne ha a ház aljára csak ugy odaraknám.. és igy még stabil is..

most ahogy megtapintgattam a videókártyát, éreztem hogy kifejezetten hűvös..

elkezdtem jáccani (cod4) 1-2 óráig és a kártya nem melegedett sokat..

a lényeg..

Megéri ez nekem? meddig birja egy ilyen 8cm es hűtő?

Colink márkályú. 1200ft volt..

Tudom hogy elég hardcore.

de megérte nem?


2011. szept. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Okos megoldás, csak gratulálni lehet hozzá. Lényegtelen meddig bírja, mert a videokártya hűtése a legfontosabb. Én is így oldottam meg, már van vagy 2 éve, hogy kifogástalanul megy a venti.
2011. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
renben köszi. :D
2011. szept. 7. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Geforce 5900-ason 2 3cm-est tettem pluszba, amúgy ez a legolcsóbb, és legjobb megoldás. :D
2011. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
egy fényképet küldhetnél róla. okulásul :D
2011. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rossz a telefonom sajnos. :S

vhogyan nemtudom feltöltei szar a driver..

de tesomtol kérek kölcsön fényképezőt lekapom. :D

2011. szept. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!