Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitort vegyem meg?

Melyik monitort vegyem meg?

Figyelt kérdés

eddig teljesen meg voltam győződve, hogy ezt a monitort szeretném megvenni:


[link]


msot azonban találtam egy nála nagyobb kijelzővel rendelkezőt:

[link]


az utóbbi sokkal jobbann tetszene, szeretem az ASUS-t, a laptopom is az, csak azért hezitálok, mert erről a monitorról semmilyen visszajelzést nem olvasok, se negatív se pozitív, sőt azt látom h a legtöbb áruházban már kifutott termék (ezzel ellentétben a BenQ-ról csak jó olvasok, rendkívül népszerű)


ti melyiket vennétek meg???? szerintetek megbízható lehet az Asus?


2011. szept. 6. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és az Asus hogy lehet itt ilyen olcsó?? máshol ahol még árulják 47ezerért van meghírdetve..
2011. szept. 6. 13:47
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyan olyan BenQ van csak 20"-os és tökéletesen működik, én nagyon meg vagyok elégedve vele, a barátomnak meg hasonló asus van mint az csak kisseb és ő azt mondta hogy neki az jó, szerintem mindegy melyiket veszed meg, amúgy ahogy látom az asus egyértelműen többet tud annál a BenQ-nál
2011. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Asus van s tokeletesen mukodik nagyon megvagyok vele elegedve
2011. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Nekem is egy ASUS van, mert 4éve elfüstölt az LG Flatron monitorom (nagyon szerettem) és ezt váltotta le. Eddig semmi baja és 4 éves. :)
2011. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem is kérdés...ez az ASUS lealázza azt a BenQ-t
2011. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

OK meggyőztetek!

már meg is rendeltem az Asus-t

2011. szept. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!