Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez? (nézzbe)

Mit szóltok ehhez? (nézzbe)

Figyelt kérdés

Tegnap írtam 75eFt árkategória körül szeretnék gépet venni. ipon.hu raktam össze a gépet és véleményetekre vagyok kíváncsi. Első sorban játékra és photoshopra használnám. Vagy lehetne ennél jobbat is összerakni ilyen árban?


Alaplap GIGABYTE GA-870A-UD3 1 db 21.875 Ft

Processzor AMD Athlon II X2 250 3.00GHz AM3 BOX 1 db 13.188 Ft

Memória KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz 1 db 4.876 Ft

Videókártya ASUS EAH5450/DI/1GD3(LP) PCIE 1 db 13.074 Ft

Merevlemez SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 1 db 9.375 Ft

Optikai egység LG GH22NS50 Fekete OEM 1 db 4.688 Ft

Ház HKC 7062GR 430W Fekete-Piros 1 db 8.600 Ft

CPU hűtő XILENCE Frozen Fighter AM2 1 db 1.350 Ft


2011. szept. 4. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a Cooler Master házat vedd, tápot meg egy Chicony Hipro 430W-osat. Bár a 350es is elég lenne a gépedhez, de csak 500Ft-al kerül többe a 430as, ha fejlesztenéd a gépet később, az jól jöhet.
2011. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nah hogy valamit egyébként segítsek is, a tápot ne hanyagold el azért szóval ne a legszarabb noname kínai márkát válaszd, inkább valami Chieftec, FSP, én magamnak CoolerMaster-t fogok venni. Igazából a konfighoz most nem nagyon tudok mit hozzászólni mert nem tudom mihez/mire kell de ennyi pénzért komolyabb játékok nem nagyon fognak futni .... és nem állandóan a minimális gépigényt kell nézni hogy akadjon a játék, hanem legalább az ajánlottat vagy többet. ( Battlefield 3 ajánlott már 4 magos proci szóval...) Bocsi de manapság ez van ... ha akarsz valamit akkor meg kell fizetned viszont olyan gyorsan fejlődik az informatika hogy érdemes kivárni a megfelelő pillanatot. ( Az érdekes hogy az alaplapod drágább mint a procid ) Na várj azért mégis megpróbálkozok neked egy konfigal :D Egyébként régi gépházad nincs, meg dvd író vagy hasonlók??

Tessék ezt tudtam kihozni: [link] ez 89 ezer ft és úgy olvastam hogy kicsit többet rászánsz, remélem belefér... végignéztem az egész kérdést és azok a konfigok amiket linkelnek nevetségesen gyengég, már most is döcögősen mennének csak ilyen játékok hogy CoD 6 vagy hasonlók... 2 magos amd-k stb... még ha intel lenne de amd... szóval itt egy 4 magos amd konfig jobb vidikarival stb...

2011. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ahogy látod a nevemen is :D szóval még annyit kifelejtettem hogy ha már ennél lejjebb akarod adni akkor azt mondanám hogy hagyd az egészet és dobd ki a francba mert már akkor nem érne semmit se mikor megveszed :D Az előbb linkelt konfig az eddigi legolcsóbb amit összeraktam. Ha nincs rá több pénzed akkor vedd azt de egyébként kérdezd meg az ipon-t és levélben vagy ahogy gondolod... Komolyan ettől nem tudok már lejjebb menni... Bocsi
2011. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!