Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik merevlemez a jobb?

Melyik merevlemez a jobb?

Figyelt kérdés

Azon vacillálok hogy melyiket vegyem meg.Melyik a gyorsabb és a megbízhatóbb?Ezáltal melyiket éri meg megvenni igazából komolyabb játékokra lenne leginkább


WD 750GB Caviar Green 7200rpm 64MB SATA2 WD7500AARS


SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2 HD103SJ


2011. szept. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A Green az eléggé lassúcska főleg rendszer alá, de adattárolásra tökéletes. Mindenképpen Western Digital ajánlok, de azok közül is Caviar Bluet vagy Black-et. Bár a Samsung se rossz, de az F3asok közül soknak van elég bizarr hangja, de ez típushiba. (Ez az én szerény véleményem)
2011. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha blue vagy black akkor azt is írd hogy melyik vagy hány mb-s ből azért választottam 64mb-s greent mert elvileg 64mb gyorsabb
2011. szept. 3. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el a Green az eléggé lassú tud lenni rendszer alatt. Fél évig használtam rendszer alatt ezalatt játszottam is minden, csak sokallottam, hogy mindig olyan lassan töltenek be a játékok ezért lecseréltem egy Bluera és kb fele annyi idő alatt be is töltött minden. Most is használom a greent erre töltöm le a torrenteket stb. Vinyónál a fordulatszámot kell leginkább nézni.
2011. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi iponról venném én is ty
2011. szept. 3. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!