Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennének a legújabb gamek az...

Tóth Aurel kérdése:

Mennének a legújabb gamek az alábbi változtatásokkal?

Figyelt kérdés

Adva van egy ddr2 800 MHZ es alaplap 775ös proci .


Alaplap cserét nem szeretnék(ne is írjátok) de vennék bele egy INTEL Core2 Duo E7600 3.06GHz 775 BOX procit

+800 MHZ -es kingmax 3 GB + 6770 VTX3d videókari .


2011. aug. 31. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges rá költeni.kivéve a VGAt mert azt később is fel tudod használni.Milyen op.rendszer van rajta?
2011. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mennének de lowon vagy mediumon.Ledöcögnek.
2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
windows 7 ultimate 32 bit
2011. aug. 31. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bemegyek a boltba és megveszem a leggyengébb kétmagost, az is erősebb ennél. Ezen a gépen én nem operálnék már semmit, esetleg a videokártyát, ahogy előttem is írták. Memóriára meg végképp nem pazarolnám a pénzt, szinte ingyen adják a DDR3-as memót, csak ugye azt ebbe az alaplapba nem tudod belerakni.
2011. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A régi sulim gépeibe E8400 van és már az sem számít túl jónak. Pedig egykor az volt kb a csúcs. Ebbe gondolj bele. Én régen elkövettem azt a hibát, hogy a régi procimhoz (478 foglalatos, P4 3Ghz) vettem alaplapot, ráadásul AGP-set. Akkor már a 775ös lapok voltak a menők. Venni akartam 1 hó múlva egy videókártyát, de nem tudtam volna beleakni egyiket sem, mert már mind PCI-express volt. Azaz érdekes az informatikában, hogy ha valami elavul és kiballag a piacról, nem éri megvenni. Pl néztem hogy a DDR2-es ramok már drágábbak, mint a DDR3.
2011. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
DDR,DDR2es RAMok azért Drágábbak mert már nem gyártják őket.
2011. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel a változtatással már a Battlefield 3 és a Call of Duty: Modern Warfare 3 is szépen fog menni.

[link]

2011. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!