Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem csinál semmit a...

Miért nem csinál semmit a számtógépem? (bios)

Figyelt kérdés

tegnap egy hosszút és 2 rövidet sípolt kivettem a videókártyát estére,reggel visszaraktam,most pedig már csak beindul(se kép se hang csak hűtés megy),semmi mást nem csinál(nem is sípol)


ezen a billentűzeten meg alig tudok írni,mert kihagy betűket.


2011. aug. 28. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vedd ki az elemet és húzd ki a 220-at is 1 percre legalább, ha úgy sem akkor alaplapos vsznű.

Na meg nem árt a szokásosat megtenni amit meg tehetünk azt hogy húzzál szét mindent és porold is ki, ez nekem be szokott jönni az elem kiszedését is bele értve.

Nekem is volt ilyen onnan tudom.

2011. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd elő az alaplapod kézikönyvét, abban benne kell lennie a hiba-leíársnál hogy a hosszú-2 rövid sípszó mit jelent. Talán valamelyik illesztőkártya vagy memória mozdult ki a helyéről.
2011. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek,azt tudom mit jelent(1 hosszú-2rövid,vidk.csatlakozása rossz általában),csak azt nemtudtam miért nem sípol,mert kellene neki.


megpróbálom amit az első írt ,majd jelentkezem.

2011. aug. 28. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Na és ha már ilyen karbantartást csinálsz akkor a tápodat is kapd ám szét! és porold ki pl. pumpával (nekem egy hűtőkompresszorból van csinálva pumpa és azzal szoktam mindent fúvatni).
2011. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

már megjavult, de elég érdekes, memóriahiba volt , szerncsere még van itthon 2gb szóval volt mivel kicserélni , de elég szokatlan.

A tápegységem még új vagy 2 hónapos(nem lehet valami poros )

amugy szoktam takarítani a gépem kb 1 hónapja szétszedtem portalanítottam pasztáztam


Köszi a segítségeteket !

2011. aug. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!