Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra AMD vagy Intel?

Játékra AMD vagy Intel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:23
1 2 3
 11/22 Panda Péter ***** válasza:
89%
köszönöm a provokatív és teljességgel alaptalan válaszodat ;)
2011. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Panda Péter válasza ( ha már az erős, durva kifejezéseknél tartunk) szinte megkérdőjelezhetetlen. Számos teszt bebizonyítja hogy vannak Játékok amiknek a fizikai mag számít. Hogy ezt alátámasszam : BF:BC2

[link]

2011. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem értem az elátámasztásod, azt akartad bebizonyítani hogy vannak olyan játékok amik kihasználják a 4magot, erre jösz egy olyan linkel ahol az i3 több fps-t produkál mint az X4 meg az i5...
2011. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Panda Péter ***** válasza:

ha elolvastad volna a verdiktet ahelyett hogy csak a táblázatot futod át, akkor láttad volna, hogy a minimum fps-ről volt szó, ami a játékélményt erősen befolyásolja (hiába van átlagba 40 FPS-ed, ha sokszor leesik 20 köré), ahol eléggé kijött a fizikai 4 mag előnye.

persze abban igazatok van, hogy átlagos, emberi felhasználás mellett (nagy felbontás, magas részletesség, vga-zabáló körülmények) a teljesítménykülönbség az i3 és a phenom között szinte észrevehetetlen. én pedig nem mondtam egy szóval sem, hogy a phenom jobb vétel, vagy általánosságban jobb proci, csak rámutattam, hogy bizony van olyan alkalmazás/környezet, ahogy az i3 nem hogy nem veri szarrá a phenomot hanem éppenhogy gyengébb nála.

2011. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Ugye, ugye Panda Peti figyel rám :P
2011. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Turmix ülj le szövegértés egyes...
2011. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nagy a pofád...te szaréletű
2011. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Panda Péter meg TuRmIxXxx jobb lenne ha a játékok menüpont alatt ékeskednétek, mert itt nagyon égő amit műveltek. A nem hozzáértésetek már fáj.
2011. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések mindig flame warhoz vezetnek. Lehet, hogy szándékos volt a kérdés, épp ezért? :D
2011. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.


Figyelj van egy nagyon jó ötletem, elmész az első gyógyszertárba és mindenféle gyógyszert összevásárolsz, de jó sokat, majd egyszerre beveszed őket. :) nyomorult

2011. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!