Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó a hanyattegér?

Mire jó a hanyattegér?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted?
2011. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor miben különbözik a hanyattegér a többitől??
2011. aug. 26. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Te jó isten...
2011. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Nézz egy képet róla és... áh, úgyse fogod fel, egy kávéskanál magasabb értelmi szinttel rendelkezik.
2011. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Argloss ***** válasza:
Nézz egy képet... Nem az egeret mozgatod, hanem az egéren mozgatsz kb ez a lényege. Nekem kényelmetlen, de biztos meg lehet szokni...
2011. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és arglossnak köszönöm!
2011. aug. 26. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használok hanyattegeret. Prezentációk, bemutatók tartásakor nagyon megkönnyíti az előadás módját, főleg akkor, ha direkt ilyen célokra kialakítottat használsz. Amit én használok annak van beépített lézer mutatója, és normál egérként is funkcionál, ha az asztalra helyezed.

Csak jobb úgy prezentálni, ha nem kell folyton a számítógép billentyűzetét piszkálni, hanem az egérrel a kezedben tudod elvégezni a szükséges műveleteket a projektorvászon mellett.

2011. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!