Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60000Ft-ért 1 ilyen gép jó...

60000Ft-ért 1 ilyen gép jó vétel volt?

Figyelt kérdés

Gigabyte hd5570 1GB DDR3

Dual Core e5200 2.5Ghz

2Gb ram

320GB HDD

...gigabyte alaplap, 400w-os táp


és még az érdekelne h a GTA 4 és a Crysis 2- fut e, és ha igen miylen h kb 30fps-el miylen beállításon...?


2011. aug. 25. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az árat megéri, de szerintem a felsorolt játékokat normál játékélmennyel felejtsd el, lehet ha futna de gyengén.
2011. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyengén vagy maximum közepes beállításokkal futna de teljesen élvezhető nem lesz. Árát szerintem nem nagyon érte meg. Bár nagyon nem vagyok tisztában a mai árakkal, mert régóta nem foglalkozok már ezzel.
2011. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem volt különösen jó vétel...+15k-ért erősebb és fejleszthetőbb gépet vehettél volna újonnan, normális minőségű alkatrészekkel!
2011. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én amiket néztem újonnan hasonló gépek 70ér voltak INTEGRÁLT videókártyával..
2011. aug. 25. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:

A videókártya gyenge, a processzor RÉGI, a ram kevés, a merevlemez ok, ha elég ennyi hely, az alaplapról és a tápról semmit sem tudni, de még így is könnyen lehet, hogy a táp lesz a legrosszabb része és NEM a 400W-os teljesítmény miatt.

A felsorolt játékokat felejtsd el nyugodtan. 60 ezerért nem rossz gép, netezni, multimédiára, régebbi játékokat játszani remek, de ilyen olcsón nem kapsz játékgépet.

2011. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Jó vétel volt szerintem. Nekem sokkal rosszabb gépem van és fut mind a 2. Crysis 2 is lowon van 20 fps, gta 4 is fut low laggmentesen. Szóval szerintem nem lehet annyira rossz.
2011. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rossz helyen nézted...nézzd meg például itt az utolsó két ajánlást:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


A 79k-s konfig az utolsó csavarig normális minőségű, garanciális, fejleszthető és ennél a konfignál gyorsabb. Felette a 70k-s gép egyszerűbb alaplapra épül, gyengébb procival és nem túl ésszerű videokártya választással, de az még mindig vadi új és erősebb a tiednél.

A második konfigon lehet még fogni pár ezer Ft-t és kb 75k-ra leszorítható az ára komolyabb minőség és teljesítmény romlás nélkül...integrált videoról szó sincs!

2011. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát h magadnak raktad volna össze akkor kijött volna egy jobb gép olcsóbban is akár..
2011. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


76.975Ft optikai meghajtó nincs benne, ami 3900-ért már kapható...

Új, garis (sok hardverre 3 év), 4 magos proci, AM3+ alaplap, 4GB DDR3 RAM, 6670 GDDR5 videokártya, 500GB HDD, Chieftec táp és Asus ház

Ennek tükrében azt mondom, hogy nem érte meg...használtan meg pláne drága is volt!

2011. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hja, ez a konfig az utolsó kommentben messze erősebb annál, mint ami a kérdésben van.


Jól szét kell nézni, nem megvenni a raktáron rothadó vagy használt szutykot, amit eléd raknak.

2011. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!