Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx560ti 1GB vs HD6950 1GB?

Gtx560ti 1GB vs HD6950 1GB?

Figyelt kérdés
Melyik ajobb mert most akarok új videó karit veni!Fogyasztás és teljesítményük milyen?
2011. aug. 23. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hd 6950 1gb-ost nem is tudod unlockolni. Némely emberke hatalmas butaságokat ír.
2011. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Belinkelsz egy tesztet, amiben 3 játék van, egyetlen felbontás mellett, egyetlen beállítás mellet. Na melyik a hitelesebb vajon, ez, vagy a tomshardware-é, ahol 6 játékkal és két szintetikus teszttel, három felbontásban, kétféle beállítással teszteltek? Húzd már ki a fejedet a seggedből.


Más teszt is ezt támasztja elő.


[link]


[link]


Szerintem inkább küldd ide a 10 éves fiadat, hátha jobban átlátja a dolgokat.

2011. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nos, hogy én is beleszóljak, ha már számítógépekkel foglalkozok 10 éves korom óta :)


A GTX560 Ti és a 6950 nagyjából egy szinten van, hol az egyik erősebb, hol a másik, játéktól függő.


Ezt lapozd végig és meglátod: [link]


a másik, meg olvastam fentebb hogy a memória nem számít. Elárulom, hogy nagyon is fontos, mert ha ilyen videókártyád van nem 1280x1024es felbontáson játszol vele, különben akkor vehetnél egy olcsóbbat ;) ami ezeknek a kártyáknak jó felbontás az az 1920x1080 illetve az 1920x1200. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy a több VRAM magasabb felbontáson jön jól, illetve több monitoros rendszernél bár azt nem sokan használnak :)


A moddolási kérdésre már megadták a választ, azonban annyival had egészítsem ki, hogy a 2GBos és csak is a Referencia hűtős kártyákat lehet Moddolni, azokat, amelyeken van BIOS kapcsoló ;) Bár ezeknél is van olyan, hogy nem működik a moddolás, de nagyon ritka.


Szóval ha a fogyasztás számít akkor inkább vedd a GTX560 Ti-t, mert tény, hogy kevesebbet eszik. Viszont ha teljesen mindegy, akkor azt veszed amire pénzed van.


Én is gondolkodom még egy GTX560Ti és a 6950 között, mert olcsón tudnék hozzájutni mindkettőhöz, de a szívem az ATI felé húz.

2012. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!