Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen létezik vagy nekem kell...

Ilyen létezik vagy nekem kell feltalálnom? :D

Figyelt kérdés

Szóval, a mobilomon az USB rész elromlott, ugyanis kiesett belőle, viszont szeretnék zenét rakni a telefonra. Van két gigás memóriakártyám hozzá, a kérdésem pedig az lenne, hogy létezik-e olyan pendrive vagy akármi, amibe azt a kártyát be tudom rakni, így csatlakoztatva a géphez hogy rárakhassam a cuccaim? :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, neked kell feltalálnod... Kábeles csatlakozás nélkül semmi az égvilágon nem működik semmi, hajrá!
2011. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kártyaolvasó a neve, érdeklődj utána valami számítástechnikai boltban!
2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, második válaszoló! :)

Az első pedig szerintem kicsit félreértett, na de segáz. :D

2011. aug. 22. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Már régen feltalálták a kártyaolvasót, van olyan is, ami közvetlenül fogadja a micro-SD kártyát. Én - nem túl régen - kb. 700 forintért vettem ilyet valamelyik hipermarkecban.
2011. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a harmadiknak is! :)
2011. aug. 22. 21:50
 6/8 anonim válasza:

Simán vehetsz egy adaptert, pár forint. A kis memóriakártyádat bedugod az adapterbe, így lesz egy fényképezőbe való nagyságú memóriakártyád, amit meg szépen bedughatsz a géped kártyaolvasójába :D

+1 tipp: Küldd át a gépedről bluetoothon a számokat! (lassu lesz :D )

2011. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Mármint a telefonodban van a memóriakártya?

Akkor kiveszed, és egy kártyaolvasóba rakod, és felmásolod amit szeretnél, majd visszateszed a kártyát.

Micro vagy mini sd kártyához eleve adni szoktak normál sd adaptert, ahhoz veszel egy 500-1000 Ft-os gagyi kártyaolvasót, és kész.

2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a telómban van :)

Köszönöm srácok, sokat segítettetek! :D Valamelyik nap veszek is egyet. ;)

2011. aug. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!