Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SÜRGŐS! Hogyan tudom kihangosí...

SÜRGŐS! Hogyan tudom kihangosítani a mikrofont?

Figyelt kérdés
Windows XP-n hol tudom beállítani, hogy visszahalljam, amit mondok?
2011. aug. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy hangszóró. Ha van, akkor menj a Startmenü-Beállítások-Vezérlőpult-Hangok és audioeszközökre.
2011. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezután mit csináljak?
2011. aug. 24. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztán menj a hangszóró hangerejére, ott állítható kell, hogy legyen a hangerő. Ha nem lehet állítani, akkor újra kell telepíteni a hangkártya driverét.
2011. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom megoldani, hogy élőben halljam vissza magam?
2011. aug. 24. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A tálca jobb oldalán ott van a hangszóró jele? Ha nincs, akkor Startmenü-Beállítások-Vezérlőpult-Hangok és audioeszközök-Hangerőikon elhelyezése a tálcán négyzetbe tégy pipát, aztán ha megjelent az ikon a tálcán, akkor jobb egérgomb-Hangerőszabályzó megnyitása-Beállítások-Tuladonságok-mikrofon négyzetből vedd el a pipát, ha ott van. Aztán még mindig Beállítások, amikor lenyílik az ablak, akkor kattints a Felvételhez és ott nézd meg, hogy ki van-e jelölve a mikrofon.
2011. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2011. aug. 24. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!