Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsolgat a gépem! Mi baja...

Lalig kérdése:

Kikapcsolgat a gépem! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig a gépemben egy 160gb-os Pata hdd volt de az bedöglött beletettem egy 250gb-os sata hdd-t és nem nagyon ismerte fel a gépem. Probálgattam és az alaplapomon egy olyan csatalkzóba dugtam hogy sata_raid1(alaplap: Asus p5w dh deluxe)ott felismerte minden franko volt de ahogy elkeztem telepiteni a win7et eltelt kb 5 perc és kikapcsolt a gépem. Most ha bekapcsoloma gépet ha bevan dugva a hdd ha nincs és nem csinálok semmit vagy csak belemegyek a biosba akkor is kikapcsol kb 2 perc után! Mi lehet a baja?
2011. aug. 21. 08:42
 1/9 anonim válasza:
nekem is volt ilyen problémám de nálam a gond forrása az volt,hogy egy komplett Hirosima makett került a gépházba.Fél óráig takarítottam a dzsuvát belőle aztán jött a telep.Na az is egy móka volt.Takarítsd ki ha koszod
2011. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A piros sata kábel egyik végét a merevlemezbe a másik végét az alaplapon levő narancssárga „SATA1” csatlakozóba kell behelyezni.
2011. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kuktaberci ***** válasza:
jaja, mint az első, javaslom takarítsd ki rendesen, túlmelegedik. A tápot is nézd át gáz ha az is dzsuvás.
2011. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Sata1-es csatlakozó az nálam fekete és a sárga alá meg valami olyasmi vna írva hogy ez_raid! akkoris a sárgába dugjam? Neharagudjatok de teljesen amatőr vagy megyek is kifújom kopmresszoral belöle a port. Ja meg mégegy dolog a hdd-be kel jumper? Mert az van ráírva hogy Master/Slave jumper not reqiured for Sata.
2011. aug. 21. 10:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a Sata1-es csatlakozó nem is fekete hanem piros most nézztem meg!
2011. aug. 21. 10:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig a biosban a cpu-m 95C fokos volt most 67-67.5C megy fel max. Miközben fújtam ki a port láttam hogy mozog a cpuhütöm és visszaraktam a helyére most nem mozog remélem sikerülni fog!
2011. aug. 21. 10:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor a piros SATA1-re kell csatlakoztatni.
2011. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fekete SATA fölött levő piros SATA1-re kell csatlakoztatni.


[link]

2011. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösznöm szépen a segitséget mostmár a saját gépemről nyomom minden fasza! Nagyon hálás vagyok nektek! :)
2011. aug. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!