Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálta ezt? Várható...

Miért csinálta ezt? Várható még tőle?

Figyelt kérdés
Bedugom a gépem, szokás szerint bekapcsol egy 0,5 másodpercre majd leáll! Benyomtam a gépet és vártam a 2 pittyegést (2 rövid pittyegés) a BIOS-nál! Helyette vagy 8 darabot kaptam ketessével! Tehát, hogy pittyeget röviden 2 1 másodperc szünet és így tovább! És a ventinlátora mintha egy kocsival mennék! Amint bekapcsoltam a gépet a ventinlátora a maxra felbúgott, majd lelassult! eltellik 1-2 másodperc pittyegni kezd hirtelen, nem dolgozik! És a ventinlátora fokozatosan gyorsult! És ha nem állítom le akkor szerintem nem lett volna jóvége! Végül hosszan nyomva az on/off gombot leállt majd újra elindítottam, és akkor már nem volt ilyen hibája! Csak úgy kiváncsiságbó kérdezem, hogy ez mi volt? Phoenis BIOS-om van! láttam mikor betölti!
2011. aug. 21. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lehúzni a winchestert, én is találkoztam ilyen problémával, ott az volt a gond.

[link]

ezen a weboldalon megtalálod a csipogás jelentését (a számok a csipogásokat jelzik, a kötőjelek a szünetet)

2011. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kuktaberci ***** válasza:

Tesóm alaplapja szokott kontaktos lenni ilyen pittyegéseknél.

Ha értesz hozzá, általában a szét szedés összerakás meg szokta oldani az ilyen problémákat.

2011. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
S.O.S!! Már megint kezdi! Nem rég volt újrarakva a gépem! Nem fogom telpíteni! Mit kezdej most vele? elindítani nem tudom, mert nem ad képet!
2011. aug. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!