Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs se kép se hang a...

Miért nincs se kép se hang a Gépem tisztítása után?

Figyelt kérdés
Ma délután szerettem volna felkapcsolni a gépemet.De láttam hogy már annyira poros meg minden, ezért kifújattam. Aztán mikor haza értem este, szerettem volna felkapcsolni. De csak ennyit csinált: Bekapcsolt aztán hirtelen leállt és megint beindult. De mikor beindult másodjára akkor már csak zúgott a gép, és se képet nem adott sem hangot.
2011. aug. 19. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Esetleg próbáld meg,hogy kikapcsolod teljesen az áramból,videókártyát vedd ki,ha piszkos,tisztísd meg

meg a helyét,ahova dugod vissza,azt is fújd ki.

2011. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, szedjél ki mindent a gépből (procit, vgat, memóriát, tápot stb.) és fújd le róluk a port és a slotokból is
2011. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönm a válaszokat 1. válaszoló : Nincs videókártyám :DD

2. válaszóló csak a ramot kellet kivenni és amikor fújtam kivettem mindent de ma azaz ma reggel pontosan beindult :D

2011. aug. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!