Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik "hangfalat" vegyem meg?

Melyik "hangfalat" vegyem meg?

Figyelt kérdés

Mindkettő 2eFt, kollégiumba kéne, egy apró szobába.


- Logitech 2.0 S-120

[link]


- ATD sp-218

[link]


2011. aug. 18. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiket se..én egy fadobozost..bár azok 8e Ftnél kezdődnek:S

Inkább gyűjts hozzá.

2011. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adott ez a kettő, más alternatíva nincs és nem is lesz. A kérdés nem az volt, hogy milyet vegyek és mennyiért, hanem ugyan annyiért melyiket. Egyiket megveszem, az tuti. Ami nekem most fontos az az ár!
2011. aug. 18. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Logitech 2.0 S-120 Black hangfal
2011. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova kell. Fél watt csatornánként nagyon kevés... Ha csak pc elé kell akkor gyűjtsél valami normálisabb 2.1esre. 6-7 ért már lehet találni. Persze én már rég meguntam ezeket és vettem nagy teljesítményű hangfalat és erősítőt. Ha ezek közül kéne választani akkor a 2.ikat választanám.
2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy pár négyzetméteres kollégiumi szobába kéne simán a laptop mellé. Semmi extra dologra. Itthon nekem is van egy komolynak mondható hangfalrendszer, de nem akarok megint beruházni.


A teljesítmény tudom, hogy rendkívül alacsony, de lássuk be, amihez kell elég!

2011. aug. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!