Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban (Dell inspiron...

Laptopban (Dell inspiron n5110) lehet videókártyát cserélni?

Figyelt kérdés
Most konkrétan nincs benne,mert véletlenül olyat rendeltem,amiben az az integrált cucc van(Intel hd graphics 3000),és ehelyett,v emellé gondoltam h kéne vmi erősebb is,mert szeretek játszani.Lehetséges a csere??
2011. aug. 18. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehetséges. laptopokban max memót, meg winyot lehet cserélni.
2011. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Háááát...mivel felépítésre a videókarisokban is van a dedikált mellett egy integrált, ezért ha az alaplap ugyanaz, akkor nem tartom lehetetlennek hogy egy hozzá való kártyát valahogy beszerelj....elméletben.


Gyakorlatban ehhez sztem kellene a gép dokumentációja hogy milyen az alaplap, van e lehetőség csatolni rá videókártyát, kell valahonnan szedni egy videókarit is....és akkor még mindig nincs megoldva annak a hűtése, anélkül meg halott dolog.


És ami a legfontosabb, ezzel beleturkálsz elég rendesen a gépbe, ugrott a 3év garancia, és nagyságrendekkel növeled a rizikófaktort.


Röviden összefoglalva: Nem lehet.

Legközelebb nézd meg mit veszel.

2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell lennie benne egy Nvidia GT 525M-nek is. Nekem is N5110-em van. Szerintem nem csak az Intel van benne. Nézz utána és töltsd le a drivert hozzá.
2011. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem megy a passziánsz?

Kösd rá HDMI-vel a lapos TV-re :)

2011. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet CF HD6990re simán.
2011. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ki kéedi? válasza:
Az eddigi válaszolók között elég sok értelmetlen válasz volt az első szerintem asztalosnak tanul vagy valami hasonló. Nekem is N5110-em van és Nekem is Intel HD 3000-van benn + Nvidia Gforce 525M-és pont ma szedtem szét a Gépet és láttam, hogy ki lehet cserélni, emellett a hűtés meg van oldva mert a processzorhűtő réz hőelvonó a grafikai kártya fölött is elmegy tehát ki lehet cserélni, de azt még sajnos én sem tudom, hogy mire hívj fel laptopbontókat ott lehet tudják Sok sikert :)
2013. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!