Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SÜRGŐS! Lenovo 3000 C200-hoz...

SÜRGŐS! Lenovo 3000 C200-hoz miért nem jó a "standard" egér?

Figyelt kérdés
Egyetlen ilyen bedugója van és nem tudom bedugni, mert nem passzol az "alakzat". Mit tudok csinálni? Ilyen indokkal visszaveszik az egeret?
2011. aug. 18. 18:53
1 2
 1/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Mi neked a standard egér? Csak nem egy ps/2-es egeret akarsz bedugni egy s-video kimenetbe?? :)
2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 legendavagyok01 ***** válasza:
Vegyél egy usb-set ugyanott, vagyis vásárold le. Ha rendesek, megteszik. Bár ha ki lett bontva, nem lehet ugyanúgy visszacsomagolni, akkor necces.
2011. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nem bontom ki, rá nem jövök pl. arra sem, h. hibás. Szóval ez az eredeti csomagolásos nem így van, h. eredeti csomagolásban puff és nem bonthatod ki. :)
2011. aug. 18. 19:03
 4/11 legendavagyok01 ***** válasza:

Az, hogy ps/2 vagy usb-s az egér, az rá van írva a dobozára (meg gondolom az eladót is lehet kérdezni), így ez gyenge kifogás lehet a boltban.

Add oda valakinek ajándékba, asztali gépeseknek jól jöhet (bár már ott is ritka a használata), és vegyél újat.

2011. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, de én nem tudtam, h. nekem van ps2-es csatlakozóm... Illetve azt hittem, hogy az a csatlakozóm, ami van, az az a csatlakozó. Levelet már küldtem nekik. Ha mégsem jön össze megveszi tőlem anyu, mert neki is kell...
2011. aug. 18. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Lenovom van, az újabbakban már nincs PS/2 csatlakozó, csak USB, úgyhogy USB-s egeret kell venned

Ja és az előzp válaszolónak lehet igaza, az S-Video bemenetbe akartad bedugni

2011. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D Na bumm... Jó vagyok... :D Nem vagyok egy technikai zseni, ez beismerem, de az vesse rám az első követ, aki nem követett el hasonló hibát...
2011. aug. 18. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha rendes bótban vetted, és beadod a szőke pic.sa dizájn, az eladó fiúcska kicseréli neked ugyanolyan usb-s patkányra, vagy beszámítják az árába.
2011. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kicserélnék, de a postaköltség engem terhelne. Nem éri meg, inkább eladom vaterán, akkor kevesebbet bukok rajta.
2011. aug. 19. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Mégis, milyen patkányod van? Tegyél fel egy képet ide ármegjelöléssel, hátha van rá kapás
2011. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!