Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit ér ez a gamer gép?

Mennyit ér ez a gamer gép?

Figyelt kérdés

Gamer Pc



" Intel® 945P

" FSB1066

" Dual DDR2 667

" PCI-E X16

" SATA 3G

" GbE LAN

" 7.1 CH HD Audio

" RoHS Compliancy


CPU

2x1.7 es intel proci,4 giga ddr 2 es ram 550 w tápegység (kék ledek vannak az alján) Geforce 8800 gt videókártya 2 vinyó egy terrás és egy 250 gigás satás 1 dvd iró satás abit il9 pro v.1.0 gyönyörűen futnak rajta a játékok van benne 2 neon cső is egy kék és egy ibolya lila egy keresztbe egy pedig fektetve


2011. aug. 18. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Max 50.000, többet nem adnak érte szerintem.
2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy se nevezhetjük Gamer gépnek..1.7es CPU?Ennél a Régi P4es gépem is erősebb.ha ilyet akarsz venni gyorsan felejtsd el..inkább mondj egy összeget és összedobunk egy jót..ha meg már megvetted akkor remélem nem adtál érte többet 30nál.
2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi válaszotokat nem vettem még meg 110.ért hirdeti a gyerek a laptopom kellenne neki cserébe de akkor nem adom oda nekm is futcsa volt a kicsi proci
2011. aug. 18. 12:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Mekkora egy nyomi az a gyerek..6éve ért kb.120at.
2011. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a jellemző azokra akik el akarják adni a használt gépüket.Láttam olyat is hogy halott platform(LGA1156) 230ért hirdették közben újonnan összeraktam volna 170ért xD

Amúgy akkor szeretnél asztali gépet?mert akkor összedobok egyet.

2011. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Semennyit! Csak mert tele van LED-ekkel és neon csövekkel, attól még nem lesz nagyobb a teljesítménye.:) Gyönyörűen futnak ezen a játékok? Nem hinném. Add el a laptopodat inkább, ne cseréld semmire, és rakass össze egy sokkal jobb gépet!:)
2011. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha Core 2 alapú a proci, akkor simán erősebb egy P4-nél, még 1,7GHz-en is 1 maggal...bár nekem ez a 2*1,7GHz elég fura, nem tudok rájönni, hogy melyik modell lehet (vagy el van írva). A pontos ár meghatározáshoz pontosabb leírás kéne (alaplap, típus, CPU neve, Táp márkája, ház típusa stb) illetve, hogy mikoriak az alkatrészek van-e gari még valamin. Gémer gépnek már tényleg nem nevezhető, de azért lehet rajta játszani..3 éve biztosan ütős konfig volt.
2011. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez gamer gép? Persze, a húsz éves trabant meg versenyautó, nem?
2011. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ez nem gamer gép....kétlem hogy gyönyörűen futnának rajta a játékok...

a táp márkáját sem írja...

a proci egy fostalicska

a rammal nincs gond bár lehetne ddr3-as

a vga az ami miatt gamer gépnek hívhatnánk..deeléggé régi kártya de van aki még használtan is 25re tartja...

ez egy "belépő" stintű gamer gép paramétereit sem éri el...ha ad hozzá monitort is (nem lcd), akkor esetleg egy 55-60e

2011. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

-----FUCKERS-----


Valahogy vegyük már fel a kapcsolatot...

gép építés ügyben..

msn vagy facebook...


BOCS AZ OFF-ÉRT!

2011. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!