Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplappal van a baj?

Az alaplappal van a baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy ASRock G31M-S alaplapot és egy Intel Pentium Dual Core E5300as procit. Az alaplap természetesen támogatja. Szóval belerakom a lapba meg stb, de mikor bekapcsolom nincs kép és az alaplapon lévő kis hangszóró sem pittyen. Raktam még bele Celeron procit is azzal sem ment, aztán bele tettem egy Pentium 4 630as procit. Ezzel annyi történt, hogy bejön az alaplap üdvözlő képernyője ahol kiiírja hogy F2 setup, F11 boot menu és stb, de ezek után lefagy mert akármit nyomok nem reagál és nem is tölt tovább. Én alaplap hibára gondolok már első perctől. A procit próbáltam más lapba, ott simán ment. Légyszi segítsetek.
2011. aug. 17. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg még egyszer az összeszerelést.

[link]

2011. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szereltem már össze pár lapot. Ezzel nem volt baj az biztos.
2011. aug. 18. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez az alaplap garis, vidd vissza. Gyári hiba lesz.
2011. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerelő megnézte, és elvan hajolva/feküdve pár láb a proci aljzatba. Az a legszebb, hogy így adták el nekem :D és most meg rám akarják kenni h én rontottam el. Hol ott azzal h szépen belerakok egy procit nem károsodnak a lábak. Legfeljebb a ha bele ejteném vagy valami... Mind1 megcsinálják az a lényeg
2011. aug. 23. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép kis cég, nem mondom. Ki kellett volna cserélniük.
2011. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Használt cucc volt, de bolttól vettem. Szóval mind1 mostmárt...
2011. aug. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!