Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért van az hogy játékoknál...

Mért van az hogy játékoknál ha teljesen fel vagy le nézek 1000x -re gyorsulnak?

Figyelt kérdés

Tehát van egy problémám, amit fent említettem, ha játszok és teljesen fel vagy le nézek NAGYON NAGYON FELGYORSULNAK!


És ez egy fps játékban nagyon zavaró, pl.: Gothic IV vel játszom, jelenleg, és csata közben, én nem tudok olyan gyorsan reagálni, azonnal megölnek, mert a cpu -tud alkalmazkodni én meg hogy?


De nem csak ilyen nagy gépigényű játékoknál van ez, hanem Pl.: Minecraft, San Andreas, GTA IV

Felraktam egy fps mérőt, hát igen csak 7164Fps -t mért DE AZT HOGY? HOGY BíRJA A VIDEÓ KÁRTYÁM?


Konfigom:


Proci: Amd Athlon 64 x2 6000+ 3,4Ghz

Ram: DDR2 800Mhz 4Gb

Vidkari: Gagyi 4870 1Gb GDDR5

Merevlemez: Hitachi 500Gb


Nah, tehát ez a mai világban netezős konfignak számít, akkor hogy gyorsítja így be ezeket a játékokat?


Fontos! Már be van állítva egy max fps játéknál ami: 120 -ra állítottam, de akkor is ezt csinálja, de van hogy nem megy fel az fps, vagyis 67 Gothic IV fullon, és mégis vagy 1000x -re gyorsul, miközben az fps ugyan annyii marad???


Kérem, segítsenek, KÖSZÖNÖM!!!


2011. aug. 17. 16:25
 1/4 anonim válasza:
A konfigodat én nem mondanám rossznak. Szerintem a processzor a ludas, talán túl gyenge a videokártyához. Azt javaslom, hogy szedd le a legfrissebb drivert a videókártyádhoz, és ha így sem működik vidd el egy szakértőhöz, vagy küldj levelet a CHIP, vagy PC GURU magazinnak, ott általában tudnak segíteni.
2011. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Üdv!


A vieókártyának a legfrissebb drivere van fent mindíg frissítem a rendszert, mert a hardvereket, a proci téleg egy gyenge példány de akkor mint említette megérdeklődöm ezt a problémát CHIP, PC GURU -nál is, és ha ott sem sikerül, szakember kezére adom a dolgot :)


Köszönöm válaszod! :) Ment a zöld kesztyű :)

2011. aug. 17. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Gothic 4 ritka szar...
2011. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged -.-" nem azt kérdeztem milyen a játék!
2011. aug. 17. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!