Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-LINK Router configoz...

TP-LINK Router configoz tudtok Firmware?

Figyelt kérdés

Először csinálok firmware frissítést a routeremen. Olvastam ha elbsz... a frissítést a router is mehet a kukába. A gyártó weblapján találtam néhány jó párat-> viszont a pontos típus alatt több verzió is van...

Ha valaki jártas a témában linkelje be nekem a pontos linket mert nem vagyok biztos a jó szoftverben!

TP-LINK

Wireless N Router

TL-WR841ND

Ver: 5.3


2011. aug. 16. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Találtam párat*
2011. aug. 16. 18:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Sucessful. Viszont qva lassú a netem... Easy Setup Assistant konfiguráltam...
2011. aug. 16. 19:30
 3/5 A kérdező kommentje:

U.S Robotisc Reuterrel hibátlan a net 10mb.

Tp-linkel-> fel sem akar csatlakozni csak connectol (első konfigurálás után fellépet de 2mb net volt), újra próbáltam (másodjára) az automatikus szoftveres segítséggel (nem lehet rajta semmit sem elbaszni) de hibát ír ki miszerint ellenőrizem a wan-t fizikálisan és a gépem hálózatát szoftveresen.


Mivel 1x jó volt a net csak nagyon lassú így nem hiszem hogy a frissítést ba... el. Vagy mégis?

Szerintetek mi a gond? Mi a megoldás? Kuka a router?

2011. aug. 16. 20:24
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Hát, ha neked ilyen sok lóvéd van, akkor kukázhatod is. Másrészről meg 5 év cseregari van a TP-link -ekre.


Biztos, hogy a router -ed hardver verziójának megfelelő firmware -t raktál fel, és az elérhető legújabb volt?


Kiresetelted a routert frissítés előtt és után? Milyen internetkapcsolatod van?


Szerintem inkább a Webes felületen keresztül konfiguráld, leírás:

[link]

2011. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen a legfrissebbet és jót.

Volt reset szoftveresen és hardveresen is.

Az linkedet most nézem köszönöm.

T-home... pfff 12mb le 0.5 mb fel a garantált.

2011. aug. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!