Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb 3 CCD-s...

Melyik a legolcsóbb 3 CCD-s tenyér kamera?

Figyelt kérdés
Koncertre kéne bevinnem, és fontos lenne a minőség is ezért alap a 3CCD-s technika ;)
2011. aug. 15. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 3 CCD-s kamerám van (normál méret) és az a véleményem, hogy egy nagy paraszt vakítás az egész.

Szerintem nem érezhető a különbség egy ilyen kis érzékelő lapkás készülék esetén. Profi kameránál esetleg, de zsebkütyüknél pláne nem hiszem.

Persze lehet, hogy tévedek, de szakoldalakon és fórumokon ennek járj utána, mert azért ezek drágább gépek és nem biztos, hogy megérik a különbséget.

2011. aug. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tom nekem legutóbb egy SONY E110 dvd irós cumóm volt és elég béna felvételeket csinált, mert oldalra mozgáskor becsíkozódott a kép, és a remegésgátló sem volt egy főnyeremény igaz, 50x es optikai zoomja volt.


Túladtam rajta fél év után, nagyon nem tetszetttek a színei, iszonyú fakó volt, utána kellett javítani az összes felvételen, hogy egy kis élet legyen benne.

2011. aug. 16. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Azok a dvd írós cuccok az egy zsákutca volt, nem is maradt meg.

A mostaniak már egész mások.


Járj utánna szakfórumokon ennek, mert kár lenne kiadni plusz x ezret a semmiért.

Szerintem a jó kamera optika többet számít, főleg egy koncert felvételnél

2011. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amik minőséget is tudnak, ezek:

[link]

Szolgáltatások: Képstabilizáló, HD Ready, Típus: digitális, CCD-k száma: 3, CCD mérete: 1/4,1 inch, Maximális felbontás/CCD: 2530000 pixel (2.5 Mpixel!!), Támogatott kártyaformátum: SD / SDHC / SDXC,

Merevlemez kapacítása: beépített memória: 32 GB, Felvételi mód: FHD, ...stb.


vagy:

[link]

Szolgáltatások: Képstabilizáló, HD Ready, CCD-k száma: 3, CCD mérete: 1/4,1 inch, max. felb. 2530000 pixel, Támogatott fájlformátum: AVI, JPEG, Támogatott kártyaformátum: SD/SDHC/SDXC, Merevlemez kapacítása: 220 GB, 16:9 Széleskép: van, Optikai Zoom: 12x, Digitális Zoom: 700x, ... stb.


vagy:

[link]

[link]

Termékismertető!

KÉPÉRZÉKELŐ


Képérzékelő 1/4,1-type MOS x 3

Összes képpont 9,15 megapixel (3,05 megapixel x 3)

Effektív képpontok

Mozgókép 7,59 megapixel (2,53 megapixel x 3) [16:9]

Állókép:

7,89 megapixel (2,63 megapixel x 3) [3:2]

7,59 megapixel (2,53 megapixel x 3 ) [16:9]

6,96 megapixel (2,32 megapixel x 3) [4:3]


/Panasonic a legjobb amatör (félprofi) kamera!/

SONY -ból, csak a Proffesszionális kategóriát szabad megvenni!

2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!