Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan lefagy a win7....

Állandóan lefagy a win7. Mitől lehet? Részletek lent

Figyelt kérdés

most raktam újra a gépem v 10 p után lefagy. Felraktam minden drivert ami csak van most kivettem az egyik memória kártyát most megy mi okozza ezt ?

Configom:

INTEL i7 860 2.80Ghz

RAM : 2x2 GB DDR3

alaplap: gigabyte p55m-ud4

merevlemez : 750 GB-s

videókártya Ati Radeon HD 5890 1GB


2011. aug. 15. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem stimmel valami a kivett memória kártyával. Tedd vissza, és futass egy Windows memory diagnostic-ot.... Hátha kiderül belöle valami.
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lefutattam de semmi :/ valami más ötlet ?
2011. aug. 16. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hibás lenne, akkor jelezni kellett volna neki.....

Explorer fagy le? alt ctrl del parancssorral , ha fagyast tapasztalsz, akkor az exlorer.exe-t allitsd le, majd ujbol inditsd el. Ha ez men, akkor nem ram hiba szerintem Csak most csinalja, eddig is ezt az op.rendszert hasznaltad?

Nekem is volt anno hasonlo problemam, de nekem akkor nehezen is akart bekapcsolni a gep, ha be is kapcsolt lefagyott, es csak a restart segitetett. Vegul kiderult , hogy hibas volt az alaplapom.


Esetleg virus-tenyeszeted van... mas hirtelen nem jut eszembe

2011. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig xp-m volt az csak néha csinálta de zt betudtam annak h windows de am olyan h egyszerűen nem tudok semmit csinálni semmire se reagál és újra kell indítani néha mikor zenét hallgatok v játék közben befagy akk olyan hangot add ki mintha beragadt vna a lemez :S
2011. aug. 16. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!