Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik CPU jobb? AMD Athlon...

Melyik CPU jobb? AMD Athlon X2 QL-62 (2GHz,1MB L2 Cachel vagy Inter Core 2 Duo T5800 (2GHz,800MHz FSB,3MB L2 Cachel)?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék vásárolni, azért lenne szükségem a válaszra.
2009. ápr. 14. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp InteL Core2 Duo T5800. Több cache, kisebb gyártástechnológiával készült, ebből adódóan kevesebbet fogyaszt, és kevésbé melegszik.
2009. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, várom a továbbiakat is. :)
2009. ápr. 14. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Elnézést, utánanéztem kicsit jobban, és rájöttem, hogy mindkettő 65nm-es gyártástechnológiával készült. (T8100-tól felfelé vannak csak 45nm-es procik) Szóval kb azonos a teljesítmény/energiahasználat aránya a két processzornak.

Intel viszont még mindig több cache-el rendelkezik, ezért én azt továbbra is jobb választásnak tartom.

2009. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is az intelestb valasztanam, mert szerintem a laptopot nem jatszani szandekozod hasznalni es ezert jobb az intel processzorok.Az AMD-k inkabb jatekoknak valok.
2009. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem játszani szeretnék rajta. Egyetemre készülök, arra kéne. Műszaki rajzprogram jó lenne, ha futna rajta, meg filmeket szeretnék rajta nézni, ha lesz szabadidőm.
2009. ápr. 14. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Annyira nem lényeg melyik cpu-val szerelt gépet veszed. Én az intelt venném, mert most azok a jobbak. Amd/ati most vga téren hozott javulást nem is kicsit. De ha te nem játékra használod akkor mindegy végül is. Intel procik viszont kétségtelenül jobbak az amd-nél!
2009. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!