Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a laptop? Packard_Bell_F...

Jó ez a laptop? Packard_Bell_F4081-SB-233HG

Figyelt kérdés
[link] Ezt venném meg. Nem értek hozzá, de azt mondták, hogy ebben még a videókártya sem integrált, szóval később bármit tudok benne "fejleszteni". Ez tényleg így van?. Ha igen, akkor ezt a típust valahol olcsóbban meg tudnám venni?
2011. aug. 14. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
talán ha rendesen linkelnéd megtudnám mondani :) amúgy nekem is Packard bell laptoppom van. És jó szeretem <3 amúgy fejleszteni elég költséges
2011. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha erre gondoltál, akkor ezt nem ajánlanám.


[link]

2011. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elnézést. Erre gondoltam: [link]

Az, hogy költséges nem számít, nekem annyi a lényeg, hogy videókártyát, processzort és memóriát tudjak bele a későbbiekben venni, szóval ne legyen integrálva.

2011. aug. 14. 01:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Nah nem érdekel, hogy az eredeti kéne, ha egyszerűen nem fér ki.. ttp://h()ref.hu/x/fufs
2011. aug. 14. 01:21
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Memóriát minden gépben tudsz cserélni. Processzorhoz már kell egy adag mázli, hogy a hűtés elbírja (és a mobil proccok nem is túl olcsók külön véve). Videókártát meg nem igazán fogsz cserélni. Magyarországon nem is nagyon láttam külön árulni. Külföldről láttam, hogy lehet rendelni pár géphez, igencsak borsos, még a kinti árszínvonalhoz is magas áron. Az, hogy egy videókárta 'nem integrált' a gyakorlatban inkább azt jelenti, hogy saját, dedikált memóriája van és nem a rendszertől veszi el. A laptopok nem ilyen szintű bővítésre vannak kitalálva, arra az asztali gép való.
2011. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kért nem termék nem elérhető!

eztírja

2011. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Játékra melyik laptop való 100-110.000-ig? Annyi a lényeg, hogy a mostani játékokat elvigye, nem kell két év múlva megjelenőket is. Nem ismerem az ATI videó kártyákat, ezért kérdezem, hogy amit kinéztem (Packard_Bell_F4081-SB-233HG) ezen még egy mostani játék elfutna-e.
2011. aug. 14. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Rakjatok egy csukózárójelet az eredeti link végére, és jó lesz.
2011. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] - () nélkül.
2011. aug. 14. 01:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!